г. Харків вул.Клочківська 174-АМаршрут    RU  UA

Продаж та установка автоскла в Харкові.

В компанії BITSTOP Ви маєте можливість купити оригінальне автомобільне скло в Харкові зі складу. Сервіс по заміні та установці автоскла в Харкові знаходиться на вул.Клочківській 174 А. Свій склад автоскла дозволяє нам швидко замінити лобове скло прямо на місці. Ви завжди можете знайти у нас потрібне скло таких груп як: лобове, заднє, бокове, опускне, кузовне. Ми продаємо вітрове автоскло для автомобілів Opel, FORD, SKODA, а також WV, BMW, AUDI, PORSHE. У нас завжди в наявності є автоскло для автомобілів KIA, HYUNDAI, SSANG YONG, CHEVROLET, RENAULT, PEUGEOT, CITROEN, NISSAN, TOYOTA, MAZDA, MITSUBISHI, HONDA, LEXUS, INFINITY, а також для автомобілів ЗАЗ, ВАЗ. Заміна автоскла триває близько 2 годин. Маючи в своєму розпорядженні зону відпочинку та очікування ми пропонуємо своїм клієнтам найкращий сервіс в місті. Поки наші фахівці проводять заміну автоскла на вашому автомобілі, Ви можете провести час за чашкою кави та погортати різну пізнавальну літературу.

Дізнатися вартість та наявність

Наші останні роботи

Шукайте скло на авто? Телефонуйте скоріше нам: (099) 309-11-11

Високоякісне автомобільне скло AGC Automotive в Харкові.

Ми є офіційним представником Концерну AGC Automotive в Харківській і Сумській областях. Ця японська компанія є світовим лідером з виробництва автоскла. Кожен третій автомобіль в світі обладнаний склом виробництва AGC. Якщо Ви бажаєте купити автоскло, ми відправимо потрібне Вам скло в будь-яке місто України кур'єрською службою доставки. Продаж і доставка автоскла по Харкову здійснюється щодня, сім днів на тиждень. Наявність всіх різновидів автоскла в нашому магазині дозволяє нам відправляти автоскло в інші міста в день замовлення.

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Ремонт сколів і тріщин вітрового скла в Харкові.

Також наша компанія може якісно і оперативно не тільки провести заміну скла а й відремонтувати відколи і тріщини автоскла в Харкові. Устаткування для ремонту дефектів вітрового скла від німецької компанії PMA TOOLS дозволяє нам якісно виконувати роботу по ремонту автоскла. Ми допоможемо вам зберегти ваше автоскло.


Тонування автомобіля в Харкові.

Фахівці відділу "тонування автомобілів" можуть, як затонувати скло Вашого залізного друга, так і зробити заміну застарілої або пошкодженої тонувальної плівки. Ми працюємо тільки з якісними плівками американського виробництва. Наші фахівці одні з кращих, хто може затонувати автомобіль в Харкові.

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Вклейка бокових та заднього скла в мікроавтобуси.

Наш сервіс завжди може допомогти Вам вклеїти бічне скло в Ваш мікроавтобус, а якщо є така необхідність, то можлива установка скла і на задні двері. Сам процес займає приблизно дві години, тому просимо записуватися заздалегідь або залишати автомобіль в сервісі до моменту готовності. Всі різані кромки металу готуйте заздалегідь. Ми не займаємося різкою кузовів. Продаж автоскла для мікроавтобусів від Турецької компанії DORA GLASS є одним з напрямків нашої роботи. Гарантія на виконані послуги 1 рік.


Виберіть марку Вашого авто для пошуку необхідного скла:

r